रामकाेटकाे एक घरमा आगलागी, नियन्त्रणकाे क्रममा ग्यास पड्किएर सेनाका मेजर गिरी घाईते

  • 3
    Shares

काठमाडौ २८ फागुन । नागार्जुन नगरपालिका रामकाेट ७ साेती गाँउमा रहेकाे एक घरमा आगलागी भएकाे छ ।

बेलुका ९:३० करेन्ट सट भएर रामकाेट ७ साेती गाँउका देवेन्द्र राज गिरीकाे घरमा आगलागी भएकाे हाे ।

महानगरीय प्रहरी बृत्त स्वयम्भूका डिएसपी लाल ध्वज सुवेदीले विधुत सट भएर आगाेलागी हुदा घरमा रहेकाे ग्यास समेत विष्पाेट भएकाे बताए । आगलागी भएपश्चाल दमक र स्थानीय काे सहयनेगमा आगाे नियन्त्रण कार्यभईरहेकाे छ ।

पुरानाे ढुङ्गामाटाे र जस्ताकाे दुई तले घरमा आगाे निभाउन खाेज्दा ग्यास पड्किएर छिमेकी नेपाली सेनाका मेजर हरिहर गिरी घाईते भएका छन् । उनकाे नेपाली सेनाकाे छाउनीमा रहेकाे बिरेन्द्र सैनिक अस्पतालमा उपचार भईरहेकाे छ ।

आगाेलागि भए पश्चात् नेपाल प्रहरी,सशस्त्र प्रहरी र नेपाली सेनाकाे युद्ध कवच गण सितापाईलाकाे टाेली घटना स्थलमा रहेकाे छ ।