पोखराबाट ६ किलो गाँजासहित दुई जनालाई पक्राउ

१५ भाद्र  पाेखरा ।   प्रहरीले पोखराबाट ६ किलो गाँजासहित दुई जनालाई पक्राउ गरेको छ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय र प्रहरी चौकी भरतपोखरीबाट खटिएको टोलीले आइतबार राति १० बजे गाँजासहित दुई जनालाई पक्राउ गरेको हो।

प्रहरी प्रवक्ता प्रहरी नायब उपरीक्षक सुवास हमालका अनुसार पक्राउ पर्नेमा तनहुँ सुक्लागण्डकी-१२ घर भई पोखरा-१७ बिरौटा बस्ने २३ वर्षीय सन्जोक विक र २० वर्षीय शिलाष विक छन्। उनीहरूलाई पोखरा-३३ भरतपोखरीबाट पक्राउ गरिएको हो।

ग९प ६०२८ नम्बरको पल्सर मोटरसाइकलमा सवार उनीहरूको साथबाट लागुऔषध तौलिने उपकरणसमेत बरामद भएको हमालले बताए ।

[contact-form][contact-field label=”Name” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”Email” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”Website” type=”url” /][contact-field label=”Message” type=”textarea” /][/contact-form]