कानुन व्यबसायी संघको अध्यक्षमा अधिवक्ता रोका

अखिल नेपाल कानुन व्यबसायी संघको अध्यक्षमा अधिवक्ता अधिवक्ता पदम रोका निर्वाचित भएका छन्।

काठमाडौंमा शनिबार सम्पन्न संघको प्रथम राष्ट्रिय सम्मेलनले अधिवक्ता रोकाको अध्यक्षतामा १७ सदस्यीय केन्द्रीय कार्य समितिको चयन गरेको छ भने सात जना सल्लाहकार चयन भएका छन्।

संघको उपाध्यक्षमा अधिवक्ताहरु रामप्रसाद शर्मा, नुमानन्द आचार्य र विदुर मल्ल चयन भएका छन् भने महासचिवमा अधिवक्ता लक्ष्मणदेव पाण्डे चयन भएका छन्। सम्मेलनले सचिवमा चुडामणी भुसाल र कोषाध्यक्षमा राजेन्द्र पुडासैनीलाई निर्वाचित गरेको छ।

सदस्यहरुमा डण्डप्रसाद भट्टराई (दीपक), हेमराज शर्मा, कल्पना खनाल, कृष्ण आचार्य, टीका थापा, आकाश गिरी, चिरञ्जिवी वेल्वासे र हस्तराज रेग्मी रहेका छन्। सल्लाहकारमा काजिगाउँले श्रेष्ठ, लक्ष्मी बास्कोटा, लालबहादुर जाग्री, प्राध्यापक डा. श्रीधर गौतम, घनश्याम न्यौपाने, खेमनाथ कोइराला र हिरालाल धामी चयन भएका छन्।

सम्मेलनको उद्घाटन शुक्रबार राष्ट्रिय जनमोर्चाका अध्यक्ष चित्रबहादुर केसीले गरेका थिए।