दशैंमा सामसुङ्ग स्मार्टफोन जित्ने मौका

काठमाडौं । दशैंको शुभ अवसरमा स्मार्टडोको (नेपालको नम्बर १ अनलाइन् मेगास्टोर) ले सेलपेको सहयोगमा “स्मार्ट दशैं अफर”ल्याएको छ ।
यस अफरबाट स्मार्टडोकोका ग्राहकहरुले हरेक दिन सामसुङ्ग स्मार्टफोन जित्ने मौका पाउन सक्नुहुने छ र यसको लागि स्मार्टडोकोमा सेलपे मार्फत भुक्तानी गर्नुपर्ने हुनेछ । ग्राहकहरूले बिहान ११ बजेसम्म सामान अर्डर गर्नु भएमा त्यहि दिन अडर डेलिभरी हुनेछ ।
स्मार्टडोकोसँग सामसुङ्ग, प्यानासोनिक, बाल्ट्रा, डाक्टर ब्राउन्, क्रेन, ड्रीमबाबी, डीजेआई, एनर्जाइजर, केटीएम सिटि, निभिया र अन्य धेरै ब्रान्डका सामानहरुभारी छुटमा राखिएकाछन् । ग्राहकहरुले १०,००ं० भन्दा धेरै थरीका सामानहरु स्मार्टडोको मार्फत किनमेल गर्न सक्नुहुनेछ । खाद्यान्न, कोभिड एसन्सियल, मोबाइल फोन, इलेक्ट्रोनिक्स, फेशन आइटम र बेबी केयर आदि खरिद गर्न सकिने कम्पनीले जनाएको छ ।
अब, स्मार्टडोको र सेलपेडाउनलोड गरी तपाईंको बैंक खाताहरू लिंक गर्नुहोस्, यदि तपाईंले अझै लिंक गर्नुभएको छैन भने आजै डाउनलोड गरी स्मार्टडोकोबाट सामान खरिद गरी अफरको लाभ उठाउनु सकिने छ कम्पनलिे जारी गरेको विज्ञप्तीमा भनिएको छ ।